Програмування?
юра савченко1 ответов
народ хтось може сказати чи варту тут навчатися і чи це ни кидалово
народ хтось може сказати чи варту тут навчатися і чи це ни кидалово
Я думаю варто, правда я не розумію навіщо підписка курси ж безкоштовні ну так гаразд.
Та й чому не спробувати, але тільки якщо ти шануєш російську.
Вот это да)украинский это старо русский какой то)))