← Комьюнити

Програмування?

юра савченко1 ответов

народ хтось може сказати чи варту тут навчатися і чи це ни кидалово 

1 ответов

Я думаю варто, правда я не розумію навіщо підписка курси ж безкоштовні ну так гаразд.
Та й чому не спробувати, але тільки якщо ти шануєш російську.

Вот это да)украинский это старо русский какой то)))

Игорь